Autodrom 4x4 © 2018 • Samochodowe Centrum Szkoleniowo-Treningowe

T 500 595 660

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

tor off road tor off road

SZKOLENIA PRODUKTOWE DLA PRODUCENTÓW
i IMPORTERÓW

TOR OFF-ROAD 4x4

TRENINGI INDYWIDUALNE
I GRUPOWE W TERENIE

PREZENTACJE AUT SUV,
4x4, POJAZDÓW SPECJALNYCH i MASZYN

Autodrom 4x4 to najlepsze miejsce do zaprezentowania możliwości nowego modelu auta z napędem na wszystkie koła mediom i publiczności w naturalnych warunkach na legalnym torze off-road.

Oferujemy kompleksowe szkolenia produktowe  skierowane do producentów, importerów oraz dealerów samochodów użytkowych oraz pojazdów terenowych.

Naucz się jeździć jak mistrz - oferta jest adresowana do osób prywatnych, klubów i stowarzyszeń, chcących podnieść umiejętności maksymalnego wykorzystania możliwości własnych pojazdów w terenie.

AKTUALNA OFERTA SZKOLEŃ I USŁUG DLA BIZNESU ZOSTAŁA
PRZENIESIONA NA STRONĘ EXPERT DRIVING ACADEMY

expertdrivingacademy.pl >

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

SZKOLENIE W ZAKRESIE KORZYSTANIA Z POJAZDÓW TYPU QUAD W  TERENIE

SZKOLENIE INDYWIDUALNY POCZĄTKOWY TRENING
JAZDY W TERENIE

SZKOLENIE W ZAKRESIE KORZYSTANIA Z SAMOCHODÓW Z NAPĘDEM 4X4 W TERENIE

Szkolenie odbywa się na terenie Centrum Szkoleniowo Treningowego  Autodrom 4x4. Obiekt ten obejmuje tor off road o powierzchni 8 ha i zaadoptowaną na potrzeby szkoleniowe nieczynną  kopalnię żwiru o powierzchni 6 ha.

Autodrom 4x4 to doskonała lokalizacja do doskonalenia umiejętności wykorzystania możliwości pojazdów typu quad naturalnych warunkach na legalnym torze off-road pod okiem instruktorów z wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

Przedstawiamy  program szkolenia  dla osób które użytkują samochód z napędem 4x4 , jednak chcieli by poznać jego prawdziwe możliwości, zalety oraz ograniczenia.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

MOBILNE TORY 4x4 - BUDOWA,
OBSŁUGA i ZABEZPIECZENIE

IMPREZY INTEGRACYJNE, RAJDY,  ZLOTY,
NIEZWYKŁE WIECZORY KAWALERSKIE
I PANIEŃSKIE, NIETYPOWE WYDARZENIA

PAINTBALL DLA ŻĄDNYCH JESZCZE
MOCNIEJSZYCH WRAŻEŃ

Zajmujemy się budową mobilnych torów 4x4 i realizacją wszelkich nietypowych instalacji związanych z ekspozycjami i prezentacjami pojazdów z napędem na obie osie. Dysponujemy własnym, profesjonalnym torem mobilnym.

Naszych Klientów traktujemy ze szczególną uwagą. Za każdym razem scenariusz i przebieg imprezy jest ustalany indywidualnie - tak, żeby w sposób maksymalny był dostosowany do Państwa oczekiwań i wymogów.

Paintball – rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej. Idealne warunki terenowe i istniejące zabudowania zapewniają moc wrażeń.