Autodrom 4x4 © 2018 • Samochodowe Centrum Szkoleniowo-Treningowe

T 500 595 660

prezentacje pojazdów

 ‹  wróć do oferty

Pokaż się z najlepszej strony

Pokaż się z najlepszej strony. Prezentacje pojazdów, takich jak suv, 4x4, pojazdów specjalnych i maszyn. Posiadasz pojazd, z którego jesteś dumny, zadowolony, jest Twoim oczkiem w głowie? Oferowane prezentacje pojazdów to doskonała szansa dla Ciebie. Nasza platforma to idealne miejsce do zaprezentowania możliwości nowego modelu auta z napędem na wszystkie koła. Jeździsz SUV-em, w garażu trzymasz prawdziwą maszynę – perełkę? Pokaż ją mediom i i szerokiej publiczności w naturalnych warunkach na legalnym torze off-road. Prezentacja pojazdów dla mediów, kibiców, szerokiej publiczności.

AKTUALNA OFERTA SZKOLEŃ I USŁUG DLA BIZNESU ZOSTAŁA
PRZENIESIONA NA STRONĘ EXPERT DRIVING ACADEMY

expertdrivingacademy.pl >

prezentacje pojazdów
prezentacje pojazdów
prezentacje pojazdów

Na terenie Autodromu 4x4 do dyspozycji Klientów jest m.in. klimatyczna grillownia z kilkudziesięcioma miejscami siedzącymi i zapleczem sanitarnym, która stanowi nie tylko idealne zaplecze cateringowe, ale też znakomite miejsce do prezentacji, szkoleń i integracji.

Sala jest wyposażona w komplet urządzeń multimedialnych z nagłośnieniem. To wyjątkowe miejsce pozwala na prowadzenie szkoleń i prezentacji dla kilkudziesięciu osób niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Centralne palenisko sprzyja integracji w niezobowiązującej atmosferze po zakończeniu części oficjalnej.

Prezentacja pojazdów odbywa się na profesjonalnym torze. Na terenie naszego toru w warunkach naturalnych można zaprezentować nie tylko pojazdy z napędem 4x4, lecz także inne maszyny i urządzenia. Tor doskonale nadaje się do dynamicznej i stycznej prezentacji urządzeń i maszyn wykorzystywanej w branży  energetycznej, górniczej, budowlanej czy rolniczej. Tor może być przystosowany i wyposażony w przeszkody, które w najlepszy sposób wyeksponują zalety auta czy prezentowanych maszyn specjalistycznych.

Więcej o cateringu na torze

500 595 660

Tor Autodrom 4x4 jest czynny od wtorku do niedzieli w godz. 10-18.
To jest nieczynny w poniedziałki i każdy ostatni weekend miesiąca.
Możliwa jest zmiana w dostępie do Autodromu 4x4 – do uzgodnienia.

>

e-mail: romanwasik@autodrom4x4.pl