Paintball

Jeszcze więcej adrenaliny

Paintball – rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej.

Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad (nazywany przez graczy splatem) na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.

Na terenie toru znajduje się  specjalnie przygotowanie i zabezpieczone pole do gry. Naszym klientom powierzamy najwyższej jakości sprzęt paintballowy – markery B. Tippmann 4 combat oraz maski Vents Helix. Markery zasilane są sprężonym powietrzem, dzięki czemu temperatura otoczenia nie wpływa na możliwości ich użytkowania i jakość gier.
Każdy uczestnik otrzymuje marker, maskę, kombinezon oraz wybraną ilość amunicji. Nad bezpieczeństwem uczestników oraz przestrzeganiem zasad gry czuwa sędzia który przedstawia uczestnikom różne scenariusze gier- zdobywanie twierdzy, ochrona VIP-a, odbicie zakładnika, itp.
Istnieje wiele rodzajów gry, generalnie zwycięzcą zostaje drużyna, która osiągnie cel ustalony na postawie przyjętego scenariusza. Zazwyczaj jest to zdobycie flagi przeciwnika, wyeliminowanie wszystkich zawodników, osiągnięcie wyznaczonego punktu w określonym czasie itp.

ZAPRASZAMY NA TOR OFF-ROAD !!!

Tor off-road Autodrom 4×4 jest czynny od wtorku do niedzieli w godz. 10-18.
Tor jest nieczynny w poniedziałki i każdy ostatni weekend miesiąca. Możliwa jest zmiana w dostępie do Autodromu 4×4 – do uzgodnienia.