Prezentacje pojazdów

Pokaż się z najlepszej strony. Prezentacje pojazdów, takich jak suv, 4×4, pojazdów specjalnych i maszyn.

Posiadasz pojazd, z którego jesteś dumny, zadowolony, jest Twoim oczkiem w głowie? Oferowane prezentacje pojazdów to doskonała szansa dla Ciebie.

Nasza platforma to idealne miejsce do zaprezentowania możliwości nowego modelu auta z napędem na wszystkie koła.

Jeździsz SUV-em, w garażu trzymasz prawdziwą maszynę – perełkę? Pokaż ją mediom i i szerokiej publiczności w naturalnych warunkach na legalnym torze off-road.

Prezentacja pojazdów dla mediów, kibiców, szerokiej publiczności.

Prezentacja pojazdów odbywa się na profesjonalnym torze. Na terenie naszego toru w warunkach naturalnych można zaprezentować nie tylko pojazdy z napędem 4×4, lecz także inne maszyny i urządzenia.

Tor doskonale nadaje się do dynamicznej i stycznej prezentacji urządzeń i maszyn wykorzystywanej w branży  energetycznej, górniczej, budowlanej czy rolniczej.

Tor może być przystosowany i wyposażony w przeszkody, które w najlepszy sposób wyeksponują zalety auta czy prezentowanych maszyn specjalistycznych
Na terenie Autodromu 4×4 do dyspozycji Klientów jest m.in. klimatyczna grillownia z kilkudziesięcioma miejscami siedzącymi i zapleczem sanitarnym, która stanowi nie tylko idealne zaplecze cateringowe, ale też znakomite miejsce do prezentacji, szkoleń i integracji.
Sala jest wyposażona w komplet urządzeń multimedialnych z nagłośnieniem.

To wyjątkowe miejsce pozwala na prowadzenie szkoleń i prezentacji dla kilkudziesięciu osób niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Centralne palenisko sprzyja integracji w niezobowiązującej atmosferze po zakończeniu części oficjalnej.

ZAPRASZAMY NA TOR OFF-ROAD !!!

Tor off-road Autodrom 4×4 jest czynny od wtorku do niedzieli w godz. 10-18.
Tor jest nieczynny w poniedziałki i każdy ostatni weekend miesiąca. Możliwa jest zmiana w dostępie do Autodromu 4×4 – do uzgodnienia.